دسته‌بندی نشده

بررسی بردگیم برخورد کیهانی؛ مذاکرات در سطح کهکشان

بردگیم «برخورد کیهانی» یا Cosmic Encounter یکی از معروف‌ترین بازی‌های تخته‌ای است که می‌توانید پیدا کنید، با این حال، این محبوبیت به خاطر قوانین دقیق و سفت و سخت آن نیست، بلکه به خاطر هیجانی است که در آن از سر و کله زدن با دیگران می‌گیرید. آرین در بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای، سراغ بازی برخورد کیهانی رفته است.

بازی به این شکل انجام می‌شود که بازی‌کننده‌ها در نقش موجودات بیگانه قرار می‌گیرند و تلاش می‌کنند تا با مذاکرات سیاسی، اهداف خود را پیش ببرند. به این شکل که بازی‌کننده‌ها در گروه‌های مختلف، نیاز به همکاری با یکدیگر دارند و باید تمام مدت با همدیگر صحبت کنند و تلاش کنند تا دیگر گروه‌ها را به سمت خود بکشانند و پیمان‌های مختلفی ببندند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را ببینید و با نحوه‌ی بازی کردن بازی تخته‌ای «برخورد کیهانی» (Cosmic Encounter) آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *